Züğürt Ağa İzle
 

28,623 Kez izlenmiş

8 Yorum Yapıldı

yerli-film
 IMDB Puanı : 8.4/10 

Züğürt Ağa İzle , Züğürt Ağa full İzle , Züğürt Ağa filmini İzle , Züğürt Ağa direk İzle , Züğürt Ağa film İzle , Züğürt Ağa HD İzle

Filmin Orjinal Adı: Züğürt Ağa İzle

Açıklama: Züğürt Ağa İzle, Online Film İzleme Sitesi Olarak Hizmet vermekte olan sitemize HD Kalitesinde Eklenmiştir.

1985  -  Türkiye
Tür:Dram,  Komedi,
Süre:105 dakika
Yönetmen:Nesli Çölgeçen,
Oyuncular:Şener Şen,  Erdal Özyağcılar,  Füsun Demirel,  Can Kolukısa,  Atilla Yiğit,  Kemal İnci,  Ali Osman Okumuş,  Hamdiye Turhan,  Bahri Selin,  Funda çakmaktaş,  Habil Yenici,  Ahmet Yutmaz,  Filiz Küçüktepe,  Ali Rıza Canoluk,  Celal Perk,  Ayla Aslancan,  Nilgün Nazli,  Celal Yassitaş,  Kadir Yılmaz,  Sabah Ayşavki,
Senaryo:Yavuz Turgul,Senaryo (Kitap):-
Yapımcı:Kadri Yurdatap,
Konusu:Haraptar adlı köyün haşmetli ağası (Şener Şen), her gün yeni bir kan isteyen babası Abdo’yla yaşadığı yörede egemenliğini sürdürürken her şey tersine gelişir. Yanaşmalarının küçük kızıyla gerdeğe giren baba, yaşamını yitirir. Köylüler ağanın ürünlerini çalıp satarlar. Kuraklık nedeniyle topraklarını da baraj yapmak isteyen politikacılara satarak kendini kente atan ağa, burada da tutunamayacaktır. Karısına varıncaya kadar herkesin terk ettiği ağaya sadık kalan yalnızca yanaşmanın kızı Kiraz’dır.

Videobb
Not:60 dakika sonra video duracaktır.Ya diğer alternatiften kaldığınız dakikadan devam ediniz Ya da Modemi kapatıp açınız.Sayfayı yenileyip devam ediniz.

Videozer
Not:60 dakika sonra video duracaktır.Ya diğer alternatiften kaldığınız dakikadan devam ediniz Ya da Modemi kapatıp açınız.Sayfayı yenileyip devam ediniz.(95%) (1%) (3%)
2277 Oy Almış
8 Yorum Var
 1. abacca diyorki : 28 November 2011

  teşekkürler

 2. yılmaz i diyorki : 28 November 2011

  favorilerimden bu film gerçek bir hayattan alıntı olduğunuda belirtmek isterim eski türk filmlerinin tadı bambaşka

 3. ali osman diyorki : 28 November 2011

  super zaten boyle fılımler bıze yeterde artar

 4. Dogan Demir diyorki : 29 November 2011

  Gercek bir basyapit. Sinemamizin yüzaki filmlerinden biri. Film bir cok nedenle basyapittir. Herseyden önce Türkiye’nin kirsal kesimindeki feodal sosyo-ekonomik kalintilarin nasil cözüldügünü ve buna bagli olarak feodal kültürün de nasil gülünc bir duruma düstügünü son derece sevimi bir dille anlatan muhtesem bir senaryosu var. Ve bütün oyuncular adeta birbirleriyle yarisircasina olaganüstü bir oyunculuk gösterisi sunuyorlar. Sener Sen bu rolüyle her türlü övgüyü hakediyor. Kolayca civitilip sulandirilacak olan böyle bir konuyu hicbir ucuz numaraya basvurmadan ve sadece gerektigi kadarini filmlestiren ve tümüyle bize özgü gercek bir dil kullanarak, tekrar tekrar izlenesi bir film yapan usta isi yönetmenlik.

  Bu basyapiti bize yeniden izlettigi icin siteye cok tesekkürler.

 5. butcher diyorki : 30 November 2011

  harika

 6. FEYYAZ diyorki : 02 December 2011

  ÇOK İZLEDİK…

 7. onur baba diyorki : 09 May 2012

  hastasıyız dede

 8. onur baba diyorki : 09 May 2012

  kan

Yorum Yapın