Kadın isterse İzle
 

14,859 Kez izlenmiş

1 Yorum Yapıldı

turkce-dublaj
 IMDB Puanı : 6.6/10 


Kadın isterse ~ Potiche İzle , Kadın ~ İsterse full izle , Potiche HD İzle

Filmin Orjinal Adı: Kadın İsterse ~ Potiche İzle

Yapım:2010  -  Fransa
Tür:Komedi,  Romantik, Dram
Süre:103 dakika
Yönetmen:François Ozon,Oyuncular:Gérard Depardieu,  Cécile De France,  Catherine Deneuve,  Ludivine Sagnier,  Sergi López,  Judith Godrèche,  Jérémie Renier, Karin Viard,  Fabrice Luchini,  Yannick Schmitz,  Sinead Shannon Roche,  Martin De Myttenaere,  Noam Charlier,  Jean-baptiste Shelmerdine,  Elodie Frégé,  Bruno Lochet,  Évelyne Dandry,  Gautier About,
Senaryo:François Ozon,  Pierre Barillet,  Jean-pierre Grédy,
Senaryo (Kitap):-
Yapımcı:Nicolas Altmeyer,  Eric Altmeyer,  Genevieve Lemal,
Konusu: İşçilerin greve giderek Robert’ı rehin aldıklarında fabrikanın yönetimi ellerine kalan masum  emektarların, becerileri ve iddialarıyla herkesi şaşırtan   bir film… Kocası, serbest kalıp çıktığı deniz yolculuğundan dinlenmiş ve formunu kazanmış olarak döndüğünde işler karışır. Politika, intikam,aşk ve eşit haklar  kadının toplumdaki yeri üzerine bıraktığı deli dolu bir komedi sizlerle .. İyi Seyirler..

Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Part 5

Part 6(34%) (9%) (58%)
173 Oy Almış
1 Yorum Var
  1. mehmet nabi diyorki : 12 June 2012

    Muhteşem bir film. Ahh eski günlerde kötüler bile sevimli ve kibardı asla kindar değildi. Onlar medeni ve moderndi biz ise çağdaş vahşiler. % 60 berbat bulanlar da gitsinler disney filmleri seyretsin. Böyle filmleri de biz büyüklere bıraksınlar. Teşekkürler Kraliçem.

Yorum Yapın