Gerçek Öpücük İzle
 

30,198 Kez izlenmiş

5 Yorum Yapıldı

turkce-dublaj
 IMDB Puanı : 5.7/10 

Gerçek Öpücük ~ Never Been Kissed İzle , Gerçek Öpücük ~ Never Been Kissed direk İzle , Gerçek Öpücük ~ Never Been Kissed online İzle , Gerçek Öpücük ~ Never Been Kissed full İzle , Gerçek Öpücük ~ Never Been Kissed HD İzle

Filmin Orjinal Adı: Gerçek Öpücük ~ Never Been Kissed İzle

Yapım:1999  -  ABD
Tür:Komedi,  Romantik, Dram
Yönetmen:Raja Gosnell,Oyuncular:Jessica Alba,  Drew Barrymore,  Leelee Sobieski,  Michael Vartan,  David Arquette,  John C. Reilly, Garry Marshall,  Allen Covert,  Molly Shannon,  Cress Williams,  Derek Morgan,  David Doty,  Rock Reiser,  Sean Whalen,  Sarah De Vincentis,  Octavia Spencer,  Kathleen Marshall,
Senaryo:Abby Kohn,  Marc Silverstein,
Senaryo (Kitap):-
Yapımcı:Nancy Juvonen,  Sandy Isaac,
Konusu:Josie başarılı bir metin yazarıdır,hep içinde olan ve asıl yapmak istediği şey muhabirliktir. Ve bunu sölediğinde ona bir teklif gelir.ilk görevi eski okuluna gidip öğrenci kimliğinde dönemin gençleri ilgili bi haber hazırlamaktır.Bu fırsat ona öğrenciliğini inek gibi geçirmiş olan josie için hatalarını düzeltme fırsatı sağlar.Ancak beklenmedik bir şekilde öğretmenine aşık olması işi ve aşkı arasında bir seçim yapması zorundadır.Josie acaba işini mi aşkınımı şeçicek ? iyi seyirler..

Videobb
Not:60 dakika sonra video duracaktır.Ya diğer alternatiften kaldığınız dakikadan devam ediniz Ya da Modemi kapatıp açınız.Sayfayı yenileyip devam ediniz.

Videozer
Not:60 dakika sonra video duracaktır.Ya diğer alternatiften kaldığınız dakikadan devam ediniz Ya da Modemi kapatıp açınız.Sayfayı yenileyip devam ediniz.

Megavideo(76%) (5%) (19%)
403 Oy Almış
5 Yorum Var
 1. cano diyorki : 07 January 2012

  seneler once sinemada izlediğim ve konusu hala aklımda olan güzel bir film. zaman kaybı olmaz izleyin derim

 2. LaiLa diyorki : 07 January 2012

  Güzel Cok EgLenceLi Bir FiLm… Tawsiye Ederim…

 3. RomeQ diyorki : 08 January 2012

  boş vaktiniz varsa izlenecek güzel bir filim sıkılmadan

 4. murat aydemir diyorki : 09 January 2012

  izlenebilir 10/6

 5. luiss diyorki : 19 January 2012

  oyunculugunu ve mimiklerini sevdiğim iki bayan oynamış. drew ve jessica bence süper bir filmdi. eğlenceli zaman geçirilebilecek bir filmdi. drew’in oynadıgı 50 ilk öpücük filminide öneriyorum hazır buradayken ;)

Yorum Yapın