Dokunulmazlar İzle
 

36,341 Kez izlenmiş

7 Yorum Yapıldı

turkce-dublaj
 IMDB Puanı : 8.0/10 

Dokunulmazlar-The Untouchables İzle , Dokunulmazlar-The Untouchables full İzle , Dokunulmazlar-The Untouchables direk İzle , Dokunulmazlar-The Untouchables online İzle , Dokunulmazlar-The Untouchables Hd İzle

Filmin Orjinal Adı: Dokunulmazlar-The Untouchables İzle

Yapım:1987  -  ABD
Tür:Aksiyon, Macera
Süre:119 dakikaYönetmen:Brian De Palma,
Oyuncular:Robert De Niro,  Kevin Costner,  Andy Garcia,  Sean Connery,  Patricia Clarkson,  John Barrowman,  Larry Brandenburg,  Clifton James,  Billy Drago,  Charles Martin Smith,  Pat Billingsley,  John J. Walsh,  John Bracci,  Sam Smiley,  Colleen Bade,  Charles Keller Watson,  Kevin Michael Doyle,  Larry Viverito Sr.,  Kaitlin Montgomery,  Aditra Kohl,  Sean Grennan,  Joseph Scianablo,  Jack Fitzstephens,  Ernest Capponi,  Patricia E. Harrington,  Robert Minkoff,  Basil Reale,  George S. Spataro,  Louie Lanciloti,  Eddie Minasian,  Vince Viverito,  Valentino Cimo,  Peter Aylward,  Jennifer Anglin,  Del Close,  Don Harvey,  Mike Bacarella,  Brad Sullivan,  Robert Swan,  Robert Miranda,  Jack Kehoe,  Chelcie Ross,  Richard Bradford,  Michael P. Byrne,  Greg Noonan,  Vito D’ambrosio,  Stephen Burrows,  James Guthrie,  Bob Martana,  Steven Goldstein,  Anthony Mockus Sr., Jimmy Borto,  Clem Caserta,  Will Zahrn,  Joe Greco,  Tim Gamble,  Melody Rae,
Senaryo:David Mamet,  Oscar Fraley,  Eliot Ness,
Senaryo (Kitap):-
Yapımcı:Art Linson,  Raymond Hartwick,
Konusu:Sean Connery’ye Oscar getiren yapım, 1930’lar Chicago’sunda ünlü gangster Al Capone’un peşine düşen federal ajan Eliot Ness ve ekibinin hikâyesini anlatıyor.

Part1

Part2

Part3

Part4

Part5

Part6

Part7(83%) (6%) (11%)
257 Oy Almış
7 Yorum Var
 1. alper diyorki : 20 December 2011

  Çocukken her akşam yatmadan önce ve aklıma geldiği her an Tanrı’ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı’nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı’ya günahlarımı affetmesi için dua ettim Alphonse Capone (kısaca Al Capone)

 2. gizli diyorki : 25 December 2011

  igrenc mis

 3. ninja diyorki : 25 December 2011

  ne igrenc izlemeyin

 4. faruk diyorki : 05 February 2012

  eski film leri hatirlamak insana gecmisi hatirlatiyor gibi emeginize tskler

 5. Emrah diyorki : 16 March 2012

  Berbat diyenlerin tek olayı aşk ve dram filmi bekliyor olmalarıydı herhalde. Böyle bir filme berbat demek için duygusal olmak gerek, ama duygusal olmaya gerek yok. Siz Godfather serilerini de beğenmeyen tiplerdensiniz herhalde -.- Gidin iron man spider man falan seyredin .

 6. Tugay diyorki : 08 May 2012

  Ses ve videonun aynı zamanda gitmemesi de çok hoş gerçekten 2 saat bi film zevkimiz var onu da aldın

 7. onur diyorki : 07 July 2012

  kesinlikle muhteşem bir film ve gerçek bir hikayeyi anlatıyor gerçek hikaye izleyicileri için kaçırılmaması gereken bir film.

Yorum Yapın