Django İzle
 

20,362 Kez izlenmiş

3 Yorum Yapıldı

turkce-dublaj
 IMDB Puanı : 7.2/10 

Django İzle , Django indir İzle , Django direk İzle , Django online İzle , Django full İzle , Django HD İzle

Filmin Orjinal Adı: Django İzle

Yapım:1966  -  İtalya
Tür:Macera,Aksiyon
Süre:93 dakikaYönetmen:Sergio Corbucci,
Oyuncular:Franco Nero,  Erik Schippers,  Simón Arriaga,  Rafael Albaicín,  José Canalejas,  Eduardo Fajardo,  Ángel Álvarez,  José Bódalo,  Giovanni ıvan Scratuglia,  Gino Pernice,  Loredana Nusciak,
Senaryo:-
Senaryo (Kitap):Bruno Corbucci,  Sergio Corbucci,
Yapımcı:Manolo Bolognini,  Sergio Corbucci,
Konusu:İç savaş sonrasında Texas’ın sınır kasabalarından birisine doğru peşinde sürüklediği tabutuyla gelen bir gizemli yabancı Django (Franco Nero) kişisel intikamı için yıllarca aradığı güneyli fanatik Binbaşı Jackson’un (Eduardo Fajardo) izini bulmuştur.
Binbaşı ve fanatikleri kontrol altında tuttukları kasabada düzenli olarak General Hugo (Jose Bodalo) önderliğinde ki Meksika’lıları katletmektedirler.
Binbaşı safkan bir Teksas’lıdır,kukuletalı askerleri ile beraber Tanrı adına hizmet ettiği tek davası da topraklarını “pis” Meksika’lılar’dan temizlemektir.
Bu savaş esnasında arada kalmaya mahkum olan ise sefil bir kasabadır.
Tanrının unuttuğu bu sınır kasabasında,bir taraftan ruhani işlere hizmet ederken diğer yandan Binbaşının muhbiri olarak dünyevi işlere hizmet eden kasabanın pederi (Gino Pernice),kasabaya gelen gizemli yabancının haberini Binbaşı’ya iletmek te gecikmez.
Pederin haricinde kasabanın genelevinde ki kadınlar ve barmen Nataniele (Angel Alvarez) ise ıssız kasabada canlı kalabilmiş diğer insanlardır.
Django’nun gelişiyle beraber kasaba da o ana kadar varolan ölüm oranı biraz daha yükselir ve tabutunun içinde ki sürpriz onu ortadan kaldırmak için gelenleri beklemektedir.
Tabut ise sahibi tarafından içerisine yerleştirilecek ölüyü beklemektedir.

Part1

Part2

Part3

Part4

Part5(73%) (7%) (20%)
222 Oy Almış
3 Yorum Var
  1. CACIK diyorki : 14 December 2011

    HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN BERBAT FİLİMDİ, KRALİÇE SANA NE DEDİM BEN HA NE DEDİM…

  2. CACIK diyorki : 14 December 2011

    LAN CÜNEYİT ABİM BİLE BUNDAN AZ SALLIYOR BE

  3. lucky01 diyorki : 15 December 2011

    valla cüneyt bundan az sallıyo dogru söylemiş kardeşim hahaha sakın ama sakın izleme boş zamanınana bile yazık heheheh:)

Yorum Yapın